O mnie

mgr Agata Gajos – psychoterapeutka, pedagog, socjoterapeutka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Nauk Pedagogicznych, Wielkopolskiej Szkoły Terapii Systemowej w Poznaniu oraz Studium Socjoterapii i Szkoły Trenerów w Pracowni Terapi i Psychoedukacji „Plus” we Wrocławiu. Obecnie w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą oraz rodzinami. Pomagam rozwiązywać problemy osobomw trudnych sytuacjach życiowych, przeżywających konflikty wewnętrzne kryzysy.,cierpiącym z powodu obniżonego nastroju, braku motywacji, lęków czy stanów depresyjnych, borykającym się z problemami w porozumiewaniu się z partnerem czy innymi członkami rodziny, mającym objawy psychosomatyczne – bóle brzucha, migreny, bezsenność i inne, cierpiącym z powodu niskiej samooceny, braku poczucia sensu, nieradzącym sobie z napięciem i stresem.Oferuję również pomoc młodzieży przeżywającej trudności wieku dorastania, mającej kłopoty w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami, popadającej w konflikty, posiadającej objawy nerwicowe, pozbawionej wiary w siebie, mającej problemy w nauce. Zapraszam także rodziców potrzebujących wsparcia w trudnych sytuacjach wychowawczych.

Jestem autorką i rezalizatorką projektu dotyczącego zdrowia psychycznego dzieci i młodzierzy realizowanego w szkołach województwa dolnośląskiego.

Zaświadczenie Artykuł Wyborcza